Níže je uveden seznam nejčastěji kladených otázek o našich úklidových službách.

Je pro úklid domácnosti vyžadována dlouhodobá smlouva?

Rozhodně ne. Naše služby jsou poskytovány podle potřeby, aby vyhovovaly Vašemu rušnému životnímu stylu. Nejsou vyžadovány žádné dlouhodobé smlouvy ani závazky.

Jak dlouho se věnujete této činnosti?

Od roku 2013 poskytujeme profesionální úklidové služby. Dříve naše dámy uklízely krátkodobé pronájmy, nyní se kvůli koronaviru soustředíme na úklid domácností a firem.

Jste pojištěni?

Ano, každý úklid domácnosti, který zprostředkovává naše společnost, je pojištěn na částku 10 miliónů korun.

Ve kterých městech Vás najdeme?

Praha a okolí.

Co vše zahrnuje úklid domácnosti?

Před prvním úklidem připraví naše dáma ve spolupráci se zákazníkem speciální kontrolní seznam úklidových činností (tzv. CHECK LIST), který je sestaven na míru tak, aby odrážel jedinečné potřeby každého klienta. Po každém dalším úklidu domácnosti zanechá tento kontrolní seznam dáma podepsaný na dohodnutém místě.

Zajišťujete čisticí prostředky?

Ano. U nás mají zákaznící profesionální úklidové prostředky v ceně úklidu domácnosti. Ty zahrnují prostředek na mytí podlahy, na mytí skel a oken, na mytí dřeva, kovu a chromu, na čistění koupelen a kuchyní. Na všechny tyto plochy používáme různé profesionální prostředky nejvyšší kvality.

Co bych měl očekávat při první schůzce?

První schůzka obvykle trvá nejdéle, protože dáma bude potřebovat čas, aby se seznámila s novým prostředím. Společně s Vámi vytvoří kontrolní seznam úklidových činností, zjistí rozsah úklidu a Vaše specifické potřeby. Od Vás budeme potřebovat, abyste ukázali naší dámě místo uložení úklidových pomůcek jako například vysavač, mop či houbičky. Prostředky na úklid bude mít dáma k dispozici od nás, viz otázka výše.

Budu při každé návštěvě mít stejnou dámu na úklid?

Ano. Pro každou návštěvu budete mít stejného úklidového profesionála. Víme, jak je důležité mít doma někoho, koho znáte a komu důvěřujete. Pro úklidy nabízíme zákazníkům vyškolení dvou dam na úklid, aby se v případě potřeby mohly zastoupit.

Co bude stát, když si nechám uklidit dům nebo byt?

Chceme poskytovat prémiovou službu za dostupnou cenu. Náš férový ceník se odvíjí od počtu odpracovaných hodin. Proto má u nás i jednorázový úklid domácnosti zvýhodněnou sazbu pravidelného úklidu. Garantujeme Vám, že dáma využije svůj čas na maximum. Viz CENIK.

Musím být doma v den úklidu domácnosti?

Někteří zákazníci upřednostňují plánování úklidu domácnosti, když jsou v práci, zatímco jiní chtějí být během uklízení naší dámy doma. To záleží na Vás. Určitě se ale můžete spolehnout, že naši dámu můžete bez starostí nechat pracovat o samotě. Bez ohledu na Váš harmonogram obdržíte vynikající úklidovou službu.

Mohu přeskočit nebo změnit termín schůzky?

Pokud budete muset změnit čas úklidu domácnosti, v ideálním případě bychom chtěli tuto informaci vědět alespoň 24 hodin předem. Přesuneme návštěvu naší dámy do jiného, pohodlnějšího času, nebo, pokud si přejete, úklid zrušíme.

Jak vstoupíte do mého bytu v mé naplánované dny úklidu?

To necháme na vás, ať se cítite co nejlépe. Naše dámy mají naši 100% důvěru a jsou důkladně prověřené. 1. Můžete jí dát klíč. 2. Klíč můžete nechat někde na bezpečném místě v den úklidu, kam ho naše dáma opět po úklidu vrátí. 3. Můžete jí dát kód od dveří. 4. V den úklidu dámě vždy můžete sami otevřít. Je to jen na Vás.

Co když nejsem spokojen se svým úklidem domácnosti?

Vaše úplná spokojenost je pro nás velmi důležitá. Proto nabízíme 24hodinovou záruku. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni se svým úklidem domácnosti, jednoduše nám zavolejte do 24 hodin od Vašeho úklidu a my se vrátíme k opětovnému vyčištění oblasti, se kterou nejste spokojeni, a to bez jakýchkoli dalších nákladů.

Nabízíte dárkové poukazy na úklidové služby?

Ano. Dárkový poukaz na úklid domácnosti si můžete zakoupit téměř pro každou příležitost a věnovat ho tomu, komu chcete udělat radost.

Jak a kdy zaplatím za úklid domácnosti?

Zaplatíte úklid přímo dámě v hotovosti, a to po jeho skončení a Vaší spokojenosti.