Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně čisté kanceláři, domácnosti i obchodu. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně.

Provádíme také profesionální mytí oken a čištění žaluzií. Mytí oken realizujeme především v bytech, domech, kancelářích, obchodních prostorech. Myjeme také výlohy a jiné, dle přání zákazníka. Mytí oken patří mezi ty méně oblíbené úklidové práce, a proto vše přenechte na nás. Zaručujeme vždy výborný výsledek. Spolu s mytí oken si neváhejte objednat i čištění horizontálních nebo vertikálních žaluzií. Načištění žaluzií používáme parní čistič značky Karcher. V čištění žaluzií je tento stroj nepřekonatelný.

Mytí a čištění oken tradičně patří k velkým úklidům, jako jsou Vánoce nebo Velikonoce. Dokonale čisté plochy projasní celý interiér a přidají bytu na útulnosti. Péči o byt nebo dokonce rodinný dům však nemusíte podřídit veškerý volný čas. Naplánujte si víkend společně s rodinou a namáhavé povinnost svěřte úklidové službě.

Pro mytí a čištění oken používáme výhradně vámi vybrané přípravky i postupy. S pečlivostí čistíme skleněné výplně, ale také parapety, žaluzie a další stínicí techniku. Jedinou návštěvou můžeme vrátit zrcadlový lesk a jas všem oknům, proskleným dveřím, obkladům i dalším plochám. Navíc mytí oken můžete efektivně spojit s dalšími službami, jako je luxování a čištění koberců a potahů, mytí koupelen a kuchyní, nebo praní a žehlení prádla.

Naše úklidové služby nevymezujeme pouze pro soukromé byty a domy. Na přání můžeme zajistit i pečlivé mytí a čištění výloh, zasklených stěn reprezentativních nebo veřejných prostor. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Okna nemytá delší období jsou bohužel s příplatkem kvůli větší náročnosti práce, a to zpravidla +25% z hodinové sazby, viz ceník.