Naší prioritou je vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému klientovi. Proto vždy respektujeme konkrétní požadavky klientů. Úklid bytu zajišťují školené dámy s mnohaletou praxí a odbornou znalostí používání čisticích prostředků. Tyto ekologické prostředky má vždy klient v ceně úklidu, stejně jako pojištění úklidu na 10 miliónů korun.

Úklid domácnosti již nemusí být jen na Vás. V dnešní uspěchané době jistě oceníte, když máte uklizený byt či dům a přesto si můžete užívat více volného času s rodinou či přáteli. Přenechte tedy úklid na profesionální úrovni a v klidu odpočívejte. Můžete také věnovat úklid bytu či domu svým blízkým jako dárek k narozeninám, svátku, k výročí, Vánocům či Velikonocům, nebo jen tak. Rádi se o úklid postaráme. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy.

Přejete si provést jednorázový generální úklid bytů a rodinných domů na svátky či po malování? Kontaktujte nás! Naše dáma provede kompletní generální úklid dle vašich přání. Kromě běžných úklidových prací provádíme také vnitřní čištění kuchyňských linek, čištění spár v obkladech a další speciální činnosti. Minimální délka jednorázového úklidu je čtyři hodiny a to pouze u nás za zvýhodněnou sazbu pravidelného úklidu s čistícími prostředky v ceně. Viz ceník.

Součástí našich služeb je údržba podlahových krytin včetně vysávání a vytírání, čištění sociálního zařízení, mytí oken a parapetů, čištění koberců, žaluzií či sedacích souprav včetně kožených sedaček. Na přání provádíme také mytí oken, žehlení prádla, košil a šatů. Máte další přání v podobě stlaní postelí, zalévání květin, vynášení odpadků a dalších speciálních požadavků na údržbu a úklid domácnosti? Kontaktujte nás, rádi vám vyjdeme vstříc.

Náš ceník je velmi jednoduchý a přehledný. Maximální využití času naší dámy na úklid Vám garantujeme.

Máte byt po rekonstrukci či malování? Svěřte precizní úklid po malířích a řemeslnících profesionálům! Provedeme kompletní mytí oken a žaluzií, čištění závěsů a záclon, mytí dveří i klik a čištění obkladů včetně spár. Váš byt zbavíme veškerého prachu a nečistot. Naší péči neuniknou ani zákoutí a těžce přístupná místa v podobě stropních svítidel, skříní a rámů dveří.

Hledáte úklid domácnosti v pravidelných intervalech? Naše zkušené, prověřené a hlavně spolehlivé dámy budou docházet na pravidelný úklid v intervalech, které si sami stanovíte. Pravidelný úklid provádíme od minimální objednávky čtyř hodin/úklid.

uklizeni-domacnosti